Адел има бизарна смисла за хумор

Поп дивата Адел го прослави 29. роденден и по тој повод објави необични фотографии на социјалните мрежи со кои изненади фановите.Адел има несредена коса, брчки, носи очила и дебел џемпер, како бабичка, а под фотографиите напиша: Речиси 30!

Пејачката има чудна смисла за хумор, но на овој начин сакаше да им се заблагодари на фановите за роденденските честитки.

No comments

Powered by Blogger.