Ештон Кучер сам си го поправа фрижидерот (Фото)

Познатиот холивудски актер не чека помош од мајстор кога нешто треба да се поправи по дома.Ештон Кучер ги покажа неговите домаќински вештини во серијата My Houzz, а на социјалните мрежи се пофали и како поправа фрижидер по дома.

Актерот, сопруг на Мила Кунис и татко на две деца, објави фотографија на која е легнат пред фрижидерот, а неговите обожаватели беа одушевени.

„Работата почнува кога ќе се вратам дома. Поправање фрижидер“, напиша Кучер под објавената фотографија.

No comments

Powered by Blogger.