Ова е најкраткиот шорц на светот, а од предната страна изгледа уште пошокантно

Пишува: Точка

Шорцевите стануваат сè пократки. Тие промени се забележуваат на модното поле, но стануваат екстремно кратки, се претвораат во долна облека. Пример за тоа е стајлингот на актерката Алисија Арден, која била фотографирана пред неколку дена во Лос Анџелес.

Актерката, верувале или не, вака облечена била на шопинг. Алисија, која има 47 години, можеби се чувствува пријатно во оваа гардероба, но како им било на оние кои ја среќавале во ова повеќе од провокативно издание, знаат само тие.И да не станувало збор за позната актерка, овој стајлинг дефинитивно ќе бидел забележан.Сепак, тоа не е сè. Кога актерката била фотографирана од предната страна, било забележано дека актерката не носела ни градник.

Шорцот изгледа се носи без долна облека, па може да ве остави со отворена усна и очи.


Алисија, која глуми во филмот "Baywatch", снимен според истоимената серија, глумела во филмовите "Comic-Con: Episode IV - A Frans Hope", "Violent Blue" и други.

No comments

Powered by Blogger.