Јелена Ѓоковиќ е најмодерната трудница на трибините (фото)

Јелена Ѓоковиќ ретко кога ја гледаме на гламурозни настани онака како што ги гледаме другите познати личности, но затоа пак, таа е чест гостин на турнирите на својот сопруг, Новак Ѓоковиќ.Подготвена е да го бодри од трибините дури и кога е бремена, а фотографите се секогаш тука да направат по некоја фотографија и да ни покажат дека таа е најмодерната трудница на тениските терени.

Брачниот пар во 2014-та година го доби синчето Стефан, а сега, нивното семејство ќе се збогати и за уште еден член повеќе.

Дотогаш, Јелена ќе ни покажува како може да изгледа гламурозно секоја трудница:


No comments

Powered by Blogger.