Модна инспирација: Кјара ФерањиПопуларната модна блогерка, позната по својот беспрекорен кежуал стил, повторно докажа зошто се вбројува помеѓу најдобро облечените блогерки ширум светот.

Оваа русокоса убавица, за својата прошетка низ Лос Анџелес одбрала краток џинс и бела crop-top маичка, а целата комбинација ја заокружила со стилска кожна јакна со цветни мотиви и чизми до глуждовите од превртена кожа.
Во вакво лежерно издание, надополнето со тренди детали, Кјара ги освои сите погледи на случајните минувачи, но и на бројните фотографи.
Во продолжение, погледнете ги неверојатните комбинации на оваа модна икона:

No comments

Powered by Blogger.