Ирина Шајк воодушеви со изгледот во Кан

Русинката Ирина Шајк за првпат се појави во јавноста по раѓањето на ќеркичката Леа во март и ја воодушеви јавноста со својот изглед.

Ирина го привлече вниманието на новинарите кога се појави на црвениот килим на Канскиот филмски фестивал, но и на забавите по филмските премиери.
A post shared by irinashayk (@irinashayk) on
A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

No comments

Powered by Blogger.