Бијонсе е кралица меѓу Инстаграм трудниците

Откако сосема неочекувано дознавме за нејзината бременост, Бијонсе постојано се грижи да ни покаже како ѝ расте стомакот.35-годишната пејачка сподели видео, односно серија фотографии проследени со музика.

А, тежината од близнаците кои ги очекува како да ја достигна.

Неодамна на шопинг во Лос Анџелес изгледаше малку преморено, но тоа не ја спречи да ја прошета својата ќеркичка Блу Ајви:

No comments

Powered by Blogger.