Една недела му дозволив на сопругот да ми одбира што да облечам... (фото)

Ако му кажете на сопругот да нурне во вашиот гардеробер и тој да одбере што ќе носите дента, што мислите дека ќе одбере? Фармерки или здолниште? Долг фустан или сепак кошула и панталони? Или можеби бикини?Една храбра сопруга, Денис, решила една недела да биде модел на модните фантазии на нејзиниот сопруг.

Еве како изгледала:
Понеделник


Вторник


Среда


Четврток


Петок


Сабота


Недела

No comments

Powered by Blogger.