8 месеци откако роди дете, Кендис Сванапул е меѓу најсекси мајките на Victoria’s Secret

Кендис Сванапул се породи минатата година на почетокот на октомври.

8-meseci-po-poroduvanjeto-prvo-seksi-video-na-kendis-svanapul-za-victorias-secret-01.jpg

Осум месеци подоцна, јужноафриканската убавица се врати назад во Victoria’s Secret и повторно ја облече нивната секси долна облека.

Од компанијата кажаа добредојде на 28-годишниот модел со видео на Инстаграм.

Кендис се врати назад во Victoria’s Secret и сега е дел од згодните, секси мајки:

No comments

Powered by Blogger.