Халтери, топлес и чипка: Моника Белучи на 52. години им задала домашна задача на двојно помладите девојки

Пишува: Точка

Моника Белучи позирала разголена за две познати списанија и ги воодушевила сите.

Иако веќе звучи како "стара вест", бидејќи е многу пати повторено, тешко е да се остане имун на убавината на 52-годишната Моника, и да не се констатира дека годините навистина не и можат ништо и дека колку е постара - толку е поубава.

Моника, како што веќе пишувавме, прво позирала топлес за списанието Vanity Fair, и уште еднаш докажала дека е една од најубавите жени на светот...Сега, во секси долна облека се фотографирала за кинеското издание за списанието Esquire, и повторно ги воодушевила сите.

No comments

Powered by Blogger.