Плејбој модел (27) прослави прва годишнина без сопругот (63), бидејќи „не можел да стигне“

Згодната Ксенија Дели која се појави во спот со Џастин Бибер, и попатно е Плејбој модел, лани ја направи најспектакуларната венчавка на годината, на Санторини.27-годишниот модел и 63-годишниот бизнисмен од Египет приредија прослава која чинеше повеќе од милион евра, а сега, една година подоцна дојде денот на нивната годишнина.

Но, Ксенија Дели сподели фотки и видео на Инстаграм од осамената прослава.

Сама, со еден куп розови балони и рози, Ксенија се оправда дека нејзиниот сопруг „не можел да стигне“ на време.


plejboj-model-proslavi-prva-godisnina-bez-soprugot-bidejki-ne-mozel-da-stigne-2.jpg

plejboj-model-proslavi-prva-godisnina-bez-soprugot-bidejki-ne-mozel-da-stigne-4.jpg
plejboj-model-proslavi-prva-godisnina-bez-soprugot-bidejki-ne-mozel-da-stigne-3.jpg

No comments

Powered by Blogger.