Лејди Гага и Бредли Купер во страсна сцена за „A Star is Born“

Во тек е снимањето на римејкот „A Star Is Born“ со Бредли Купер и Лејди Гага во главните улоги. На интернет е објавена фотографија од една нивна романтична сцена на мотор.Дејството во филмот се одвива околу музичката кариера на една млада жена. Лејди Гага ја толкува улогата на Али, додека Бредли Купер е режисер на филмот и ја толкува машката главна улога.

Премиерата е закажана за септември, 2018 година.

No comments

Powered by Blogger.