Новото омилено место на ѕвездите е во Грција - Луксузен хотел на Миконос (фото)

Миконос – островот од кој славните очигледно никогаш нема да се заситат. А, изгледа им го пронајдовме и нивниот омилен хотел каде папараците ќе ги следат летово.Алесандра Амбросио, Парис Хилтон, Линдзи Лохан, Џерард Батлер, Ариана Гранде и Мараја Кери се големи љубители на овој рајски остров во Грција, а по отворањето на Kenshō Boutique Hotel & Suites, очигледно летово ќе се „преселат“ во тренди делот Ornos beach.

Хотелот располага со 35 подеднакво луксузно опремени апартмани, дел од нив се со приватни базени, а дел со џакузија, и секој е опремен со уникатен мебел од добро познати дизајнери.

Излишно е да објаснуваме, фотките ќе ви ги појаснат работите:


No comments

Powered by Blogger.