Како да ги носите ретро фармерките?

Модните трендови постојано се менуваат и сè почесто се враќаат во мода одамна заборавени парчиња.Џинсот, како материјал кој никогаш не излегува од мода, е секогаш добар избор кога сакате да изгледате модерно.

Како модна инспирација, ги одбравме овие фотографии кои ќе ви покажат како може да ги освежите старите фармерки и повторно да изгледаат како нови и тренди парчиња.No comments

Powered by Blogger.