ФОТО: Латас и Ивона се сликаат насмеани во Собранието

Пишува: Либертас

Додека дел до новинарите и пратениците на опозицијата се физички нападнати до демонстрантите, Драган Павловиќ Латас и Ивана Талевска насмеани се сликаат од Собранието.

No comments

Powered by Blogger.