Му покажала што изгубил: Поранешната девојка на Џастин Бибер позирала сосема гола

Пишува: Toчка

Убавата манекенка на фотографијата која ја споделила со своите милион следбеници на Инстаграм, лежи на кревет во заводлива поза, а на себе нема никаква облека. Во прв план ја ставила раскошната позадина.

23 – годишната Сахара Реј го завела популарниот пејач Џастин Бибер (23) минатото лето, а парот заедно одмарал на Хаваите. Убавата манекенка и тогаш се фалеше со своите бујни облини, а сега отишла чекор подалеку и позирала „како од мајка родена“.Атрактивната манекенка се испружила на кревет и ги покажала своите адути, а раскошната позадина ја ставила во прв план.

Сахара на Инстаграм брои повеќе од милион следбеници кои секојдневно ги чести со разголени фотографии.Манекенката е родена во Австралија, но пораснала во Калифорнија каде што почнала да се занимава со моделинг. Амбициозната русокоса убавица дури лансирала и колекција на костими за капење.

No comments

Powered by Blogger.