Од семејниот албум на Бијонсе и Џеј Зи: Патување до Големиот Кањон со Блу Ајви


Пред само еден ден таа прослави 9 години брак со Џеј Зи и за тоа објави кратко видео со приватни снимки за песната „Die With You“ и плејлиста на Tidal.
  
И нема сомнеж дека Бијонсе е носталгична.

35-годишната пејачка на својата интернет страна објави фотографии од патувањето до Големиот Кањон за годишнината од минатата година:

No comments

Powered by Blogger.