(ФОТО) Никол Шерцингер предизвикува на Инстаграм

Никол Шерцингер пак ги провоцира следбениците на социјалните мрежи со слика.
Пишува: Локално

Шармантната пејачка објави фотографија од своите голи нозе, а тоа беше начинот да се пофали дека е на СПА-третман.

И тоа не каде и да е, туку во симпатичниот Тајланд. Никол ја придружува сликата со натпис дека разубавувањето ја тера да се чувствува “вкусно“.

No comments

Powered by Blogger.