Нова приватна фотосесија на Бијонсе со трудничкото стомаче

Бијонсе знае како да ги изненади своите фанови на најубав можен начин.Изминатиов викенд реши да објави неколку нови фотки и совршено видео за тоа како таа го прослави Велигден со Блу Ајви.

Во позадина јасно можете да ја слушнете песната „Lovely Day“ од Бил Витерс.

И секако, можеме да го видиме стомачето кое полека, но сигурно расте:


No comments

Powered by Blogger.