На никој не му е јасно како Дејвид Спејд успеа да заведе една од најубавите жени во Холивуд


Дејвид Спејд и Наја Ривера ја официјализираа својата врска, но многумина помислија дека станува збор за првоаприлска шега..

Двојката била "уловена" заедно на Хаваи, а извор потврдил за Entertainment Tonight дека тие веќе некое време се заедно.

Давид и Наја (најдобро позната по нејзината улога во серијата Glee) се зближиле за време на снимањето на комедијата "Mad Families."

На Твитер сите се прашуваат како Спејд успеал да ја заведе младата актерка и пејачка, а и самата Наја на Снепчет се пошегувала дека воопшто не и' се верува со кого се гледа.


how and why are david spade and naya rivera a thingNo comments

Powered by Blogger.