Алесандра Амбросио во ново секси видео за магазинот Love

Секси моделот Алесандра Амбросио ги воодушеви обожавателите со ново секси видео за магазинот Love.Згодниот ангел на Victoria’s Secret следниот месец ќе наполни 36 години, а овој пат одлучи да се соблече топлес.


No comments

Powered by Blogger.