Објавен е новиот трејлер за The Justice League


Warner Bros. Го објави најновиот трејлер за суперхеројскиот филм во кој се спојуваат Бетмен (Бен Афлек), Вондер Воман (Гал Гадо), Аквамен (Џејсон Момоа), Флеш (Езра Милер) и Киборг (Реј Фишер) во име на борбата против злото.

Премиерата на Justice League е на 17 ноември.

No comments

Powered by Blogger.