Сакала да се пофали со позадината во најкусите шорцеви, но сите гледале во нешто друго

Пишува: Точка

Пејачката Лејди Гага никогаш не била срамежлива кога станува збор за провокативното облекување. Атрактивните стајлинзи не ги носи само на бината, туку и во секојдневниот живот, но поради една работа овие минијатурни шорцеви не биле најдобриот избор за неа. Погледнете и сами зошто...
30 – годишната музичка суперѕвезда прошетала на улиците во Малибу во многу куси шорцеви кои едвај ја прекривале нејзината позадина. Сепак, не бил заникот оној кој го привлекол вниманието на минувачите, туку еден „детал“ под него.


Кога се свртела, Лејди Гага покажала дека ниту таа не е поштедена од „болката“ која ги мачи жените ширум светот. Иако има витка линија, се гледа дека и Лејди Гага има целулит.


Сепак, тоа не е ништо страшно. Сите го имаме! А, она што особено не` воодушевува е тоа што Лејди Гага воопшто не обрнува внимание на тоа и се чувствува одлично во своја кожа! Како и во ваквите секси шорцеви кои ретко која жена би се осмелила да ги облече.No comments

Powered by Blogger.