Целосно гола: Дали е ова нејзиното најпровокативно издание досега?

Напиша: Точка

Манекенката и актерка, Емили Ратајковски, станала позната благодарение на провокативните фотографии кои редовно ги објавува на социјалните мрежи.

Меѓутоа, овој пат убавата Британка отишла чекор понатаму, па на Инстаграм објавила фотографија на која позира целосно гола.

Сепак, убавата манекенка му го свртела грбот на фото-објективот, поради што не ѝ се гледа лицето, но нејзиниот задник е во прв план.


"Сирена", напишала Емили во коментарот покрај фотографијата, која за околу 16 часа добила нешто повеќе од 800.000 лајкови.

No comments

Powered by Blogger.