Пеколен девојачки викенд: Ни пристигнува нова урнебесна комедија!

Пишува: Точка

Славната актерка глуми во урнебесна комедија за пријателки, премногу кокаин и мртов стриптизер!
Актерката Скарлет Јохансон е главна ѕвезда во новата урнебесна комедија „Бурна ноќ“ (Rough Night).

Јохансон глуми девојка која ќе се мажи, а пријателките одлучуваат да и` приредат незаборавен девојачки викенд со стриптиз, алкохол и дрога!


Меѓутоа, кога една од нив ќе „скокне“ на стриптизерот, тој случајно ќе загине во бизарен пресврт, а девојките тогаш ќе мора да го решат тој проблем и на време да стигнат на венчавката.

Погледнете го трејлерот!

No comments

Powered by Blogger.