Криси Тајген ја објави најпровокативната фотографија досегаКриси Тајген, сопругата на пејачот Џон Леџенд, позирала за еден магазин, а „жешката“ атмосфера од снимањето ја споделила со фановите на социјалните мрежи.

Криси Тајген се сликаше за насловната страна на "Sports Illustrated", а ова е прв пат да застане пред објективот по породувањето.

Атрактивната манекенка одлично се забавувала додека снимала едиторијал со костими за капење, а дел од атмосферата манекенката го покажала на Инстаграм,

„Еден обичен ден на работа“, напишала Тајген во описот на фотографијата на која позира целосно гола.

No comments

Powered by Blogger.