Тие се нови чуварки на плажата: Еве кој ја заменил прекрасната Памела Андерсон


Во филмот "Чувари на плажата", некогашното место на славната Памела Андерсон го добила прекрасната манекенка Кели Рорбач.

Филмот "Baywatch" се смина според сценариото на истоимената серија, а го продуцира Двејн "Рок" Џонсон, кој ќе се оствари во улогата на Мич Бјукенен. Меѓу другото, кој друг би можел подобро да го замени популарниот "Хоф".

Си Џеј Паркер, улогата на Памела Андерсон, омилена на многу тинејџери во 90-тите години, ѝ припаднала на младата манекенка Кели Рорбач.

"Сакам несекојдневни улоги. Ме фасцинираат", рекла таа. Инаку, манекенката се појавила и во серијата "Two and a Half Men", а минатата година ја раскинала 6-месечната врска со актерот Леонардо Ди Каприо.

Дали црвениот костим за капење ќе ја одбележи нејзината кариера исто како и на Памела, останува да видиме.No comments

Powered by Blogger.