Страшна сообраќајка на Партизанска со Октомвриска во 4 часот изутринава


Две лица се потешко повредени..

Изутринава околу 4:10 часот на Булеварот Партизански Одреди се случи тешка сообраќајна несреќа.

Во сообраќајката учествувале четири автомобили: "Фиат Линеа", "Ауди А6", "Опел Астра" и "Мерцедес". Како што известуваат, до сообраќајката дошло кога еден од автомобилите поминал на црвено светло на семафор со голема брзина при што силно удрил во друг автомобил. Две лица се потешко повредени.

Погледнете го видеото

No comments

Powered by Blogger.