Никол Кидман поради овој фустан прогласена за најлошо облечена


Сите очи биле вперени во актерката Никол Кидман на доделувањето на наградите САГ во Лос Анџелес.

Никол Кидман остана забележана во својот фустан од модната марка „Гучи“ на црвениот тепих.

Таа го привлече вниманието во зелениот фустан со светки, од чии раменици висеа шарени пердуви.

Иако овој фустан е многу чуден, многумина се согласиле дека актерката ја направила елегантна.

No comments

Powered by Blogger.